طراحی سایت مختص کلینیک زیبایی

در این صفحه می خواهیم شما را با طراحی سایت کلینیک زیبایی آشنا کنیم. جای تعجب نیست که با شلوغی های زندگی مردم همه به دنبال انجام دادن آنلاین کارهای خود هستند. پس اگر کلینیک زیبایی دارید اما به صورت آنلاین فعال نیستید ممکن است از بقیه صاحبان کلینیک زیبایی عقب بیفتد. خب هنوز دیر نشده همین که دارید این مطلب می خوانید می توانید اقدام به راه اندازی سایت کلینیک زیبایی خود کنید.

برای طراحی سایت کلینیک زیبایی خود باید سعی کنید سایتی کاربر پسند، ریسپانسیو، خوانا، با تجربه کاربری آسان، نوآورانه و مدرن داشته باشید.

صفحات اصلی برای طراحی سایت کلینیک زیبایی

نوبت دهی آنلاین

نوبت دهی آنلاین

نوبت دهی آنلاین
gallery

گالری تصاویر

gallery
مشاوره آنلاین طراحی سایت کلینیک زیبایی

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین طراحی سایت کلینیک زیبایی
خدمات طراحی سایت کلینیک زیبایی

خدمات کلینیک

خدمات طراحی سایت کلینیک زیبایی
questions

سوالات متداول

questions
درباره ما طراحی سایت کلینیک زیبایی

درباره کلینیک

درباره ما طراحی سایت کلینیک زیبایی
آیا نیاز به مشاوره دارید؟

با ما در ارتباط باشید

با شلوغی روزمره زندگی، مردان و زنان ترجیح می دهند برای انتخاب کلینیک زیبایی خود با گوشی به دنبال کلینیک بگردنند پس طراحی سایت کلینیک زیبایی شما ویترین کلینیک را نمایش می دهد و داشتن یک وبسایت زیبا، حرفه ای بودن شما را نشان می دهد ما در سینوهه مدیا شما را در این زمینه راهنمایی میکنیم.

چرا طراحی وب سایت تخصصی برای کلینیک های زیبایی بسیار مهم است؟

به عنوان یک کلینیک زیبایی، وب سایت شما ویترین کلینیک دیجیتال شما است. مشتریان بالقوه با سایت کلینیک زیبایی شما تعاملی دارند و باید یک سایت با ویژگی های منحصر به فرد کلینیک زیبایی طراحی کنید و داشتن یک سایت تخصصی تاثیر اولیه عالی بر روی مشتری های شما دارد.

نقش تصاویر در طراحی سایت کلینیک زیبایی و تاثیر آن در جذب مخاطبان

تجربه بصری بازدیدکنندگان از وب سایت شما تا حد زیادی به تصاویر و طرح مورد استفاده در طراحی سایت کلینیک زیبایی بستگی دارد. اطمینان حاصل کنید که از تصاویری استفاده می کنید که با مخاطبان هدف شما سازگار است، در غیر این صورت آنها سایت شما را به عنوان یک سایت کلینیک زیبایی شناسایی نمی کنند.

طراحی سایت برای کلینیک زیبایی

گام به گام طراحی سایت کلینیک زیبایی

به ایده های خود تکیه کنید

برای طراحی یک سایت کلینیک زیبایی، باید ایده‌های خود را جمع‌آوری کنید. برای جمع آوری ایده می توانید از یک متخصص طراحی سایت کمک بگیرید

انتخاب نام دامنه

برای وبسایت خود یک نام دامنه که بتواند کسب و کار کلینیک زیبایی شما را به خوبی توصیف کند انتخاب کنید.

انتخاب هاستینگ

یک هاستینگ مناسب بدون اختلال سایت شما را باز می کند، پس انتخاب هاست مهم است.

طراحی لوگو

طراحی یک لوگو مناسب برای طراحی سایت کلینیک زیبایی شما بسیار مهم است. لوگوی خوب برای وبسایت شما، می‌تواند به تبلیغات آن در فضای مجازی کمک شایانی کند.

محتویات سایت

محتوای سایت باید با دقت و مرتبط با کسب و کار شما باشد و اطلاعات مفید و کاربردی را به مخاطبان شما برساند.

سئو سایت

بهینه سازی وب سایت شما برای جستجوگرها از نیازهای اصلی طراحی هر وب سایتی است.

خدمات طراحی سایت کلینیک زیبایی

قسمت خدمات ما طراحی سایت کلینیک زیبایی

یکی از مهمترین قسمت های طراحی سایت کلینیک زیبایی، مشخص کردن خدماتی است که در کلینیک ارائه می دهید. خدمات در کلینیک زیبایی گستردگی زیادی دارد و باید در سایت دسته بندی شوند تا مخاطب به راحتی بتواند خدماتی که می خواهد استفاده کند را پیدا کند.

قسمت خدمات سایت باید به طور واضح خدماتی که ارائه می دهید را مشخص کند، که می تواند شامل عکس و گالری تصاویر، عنوان جذاب، ویژگی ها و توضیحات کوتاه و مفید درباره خدماتی که ارائه می دهید، ویژگی های مثبت و منفی، قیمت و پکیج ها، تووضیح درباره کلینیک زیبایی و ترغیب کردن مخاطبان به استفاده کردن از خدمات شما. همچنین حتما یک راه ارتباط مستقیم با مخاطب قرار دهید تا اگر مخاطب خواست از خدمات شما استفاده کند به راحتی با شما تماس بگیرد.

درباره ما طراحی سایت کلینیک زیبایی

برگه درباره ما و محتویات آن

در این قسمت از طراحی سایت کلینیک زیبایی باید اطلاعات دقیقی از تخصص کلینیک شما نوشته شود و کلینیک زیبایی خود را به مشتریان معرفی کنید از تارخچه تاسیس کلینیک شروع کنید و از شعار های تاسیس کلینیک حرف بزنید، تیم پزشکی و اپراتور های کلینیک را معرفی کنید، محیط و تجهیزات کلینیک را با عکس به مخاطبان نشان دهید، مجوز ها و افتخارات کلینیک و پزشکان را برای جلب اعتماد مخاطب نمایش دهید.

سوالات متداول

به دلیل گستردگی کلینیک زیبایی حتما باید قسمت سوالات متداول را برای سایت قرار دهید. در این قسمت سوالات احتمالی که امکان پرسش آنها از سمت مشتری و یا سوالاتی که مشتریان زیاد پرسیده اند را قرار دهید. نمونه سوالاتی که می توانید در قسمت سوالات متداول طراحی سایت کلینیک زیبایی به کار ببرید:

 • چگونه می توانم وقت مشاوره دریافت کنم؟
 • آیا میتوانم قبل از استفاده از خدمات مشاوره رایگان بگیرم؟
 • چرا باید به کلینیک زیبایی شما اعتماد کنم؟
 • مدت زمان نتیجه گرفتن از خدمات پزشکی کلینیک چقدر است؟
 • چگونه به کلینیک شما اعتماد کنم؟
نوبت دهی آنلاین

نوبت دهی آنلاین

یکی از امکانات یک سایت کلینیک حرفه ای ، طراحی برگه نوبت دهی آنلاین است و نشان می دهد که به زمان و راحتی مشتریان اهمیت می دهید. بسته به خدماتی که ارائه می دهید این فرم می تواند تغییر کند، ولی به طور کلی می تواند ویژگی های زیر را داشته باشد:

 1. مشخصات مخاطب
 2. انتخاب خدمات
 3. انتخاب زمان نوبت دهی
 4. انتخاب پزشک
 5. دریافت نوبت
 6. تقویم و زمانبندی
 7. توضیحات تکمیلی
مشاوره آنلاین طراحی سایت کلینیک زیبایی

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین در طراحی سایت کلینیک زیبایی می تواند امکان ارتباط مستقیم مشتریان با تیم مشاوره کلینیک فراهم کند. برای راه اندازی قسمت مشاوره آنلاین باید یک پلتفرم از طریق وبسایت کلینیک ایجاد کنید، همچنین دقت کنید که کاربر از قبل در سایت ثبت نام کرده باشد تا بتواند با وارد شدن به حساب کاربری خود سولبق مشاوره را دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *